Aktualności

/ Firma / Aktualności / Zmiany w regulaminie Po2jamy Rabaty

Dodano: 2018-06-29

Zmiany w regulaminie Po2jamy Rabaty

Szanowni Klienci,

Informujemy, iż ulegają zmianie postanowienia Regulaminu Akcji Po2jamy Rabaty, w wyniku których z dniem 01.07.2018 Program Po2jamy rabaty zostaje zamknięty.

Od tego momentu w okresie przejściowym, o którym mowa w punkcie pkt VIII.8 regulaminu, aż do 31.12.2018 na Państwa kartach będą nadal odkładane nowe środki w ramach Odłożonego Rabatu, a wszystkie środki zgromadzone dotychczas w ramach Odłożonego Rabatu, zarówno przed dniem 01.07.2018 roku jak i po tej dacie będą mogły być wykorzystane zgodnie z dotychczasową mechaniką programu do końca roku.

Jednocześnie, po wakacjach uruchomimy nowy, wyjątkowy program, jakiego jeszcze nie było! Strefę korzyści, gdzie sami będą Państwo mogli decydować o promocjach, dopasowanych do własnych potrzeb!

Zachęcamy zatem do korzystania ze zgromadzonych środków. Produkty tańsze o 50% znajdą Państwo w każdej gazetce promocyjnej , w katalogach alkoholowych dostępnych na stoisku monopolowym, na stronie www.podwajamyrabaty.pl lub w aplikacji Po2dwajamy Rabaty, którą mogą Państwo pobrać z App Store i Google Play.

Pozdrawiamy

Supermarket Piotr i Paweł