Nowe zdjęcie

Kariera

/ Kariera

Dlaczego my?

Podejmując pracę u nas, zyskujesz pewnego i wiarygodnego pracodawcę obecnego w wielu regionach Polski i wiele możliwych dróg osobistego rozwoju zawodowego.
Jeśli zechcesz, możesz związać się z konkretnym stanowiskiem pracy albo działem.
My będziemy wspierać Cię w dążeniu do samorealizacji i pomagać w zdobywaniu kolejnych szczebli kariery, bo wierzymy, że najlepszym sposobem obsadzania wolnych stanowisk jest awansowanie naszych najzdolniejszych pracowników.

Proces rekrutacji

Wiesz już, kogo szukamy i czego można się spodziewać po pracy u nas. Jeśli chcesz dołączyć do zespołu tworzącego sieć sklepów Piotr i Paweł, przekonaj nas, że Cię potrzebujemy.

Krok 1: Aplikuj – wyślij  swoje cv oraz list motywacyjny (opcjonalnie) poprzez nasz formularz aplikacyjny na wybrane przez siebie stanowisko.

Krok 2: Jeżeli ocenimy pozytywnie Twoją aplikację na dane stanowisko, zadzwonimy do Ciebie w celu przeprowadzenia pierwszego etapu procesu rekrutacji – rozmowy telefonicznej.

Krok 3: Zaprosimy Ciebie na rozmowę rekrutacyjną, podczas której będziesz miał możliwość zaprezentowania swojego doświadczenia zawodowego oraz kompetencji.

Warto wiedzieć: Podczas rozmowy rekrutacyjnej najprawdopodobniej, w zależności od rekrutowanego stanowiska, poprosimy Cię o wykonanie zadania.

Zastrzegamy sobie prawo do kontaktu z wybranymi kandydatami.

Dodatkowe korzyści

  • Karta rabatowa na zakupy we wszystkich supermarketach Piotr i Paweł niezależnie od kwoty zakupu.
  • Dostęp do prywatnej opieki medycznej.
  • Dofinansowanie do karty sportowej (w wybranych supermarketach i w centrali firmy).
  • Dostęp do dodatkowego ubezpieczenia na dogodnych warunkach.
  • Możliwość zapisania się do drużyny Marka Formy (klub biegaczy) i uczestniczenia w biegach organizowanych przez Piotr i Paweł oraz innych na terenie całej Polski.
  • Możliwość dołączenia do drużyny piłkarskiej i grania w lidze Konsorcjum Marek Poznań.
  • Uczestniczenie w życiu fundacji Piotr i Paweł „Radość Dzieciom” jako Wolontariusz bezinteresowne pomagając innym.