Nowe zdjęcie

Franczyza

/ Franczyza

26 lat na rynku, kilkanaście lat doświadczeń w rozwoju sieci franczyzowej, 138 sklepów w całej Polsce, ponad 2 miliardy złotych obrotu - to kluczowe liczby, które charakteryzują uznaną polską sieć supermarketów Piotr i Paweł.


Klienci doceniają markę za bardzo duży, kilkukrotnie większy niż w innych sklepach podobnego formatu asortyment, niepowtarzalny klimat zakupów, efektowny wygląd sklepów, atrakcyjne ceny oraz profesjonalizm obsługi. Wizyty milionów klientów w miesiącu są potwierdzeniem, iż ten wzorzec biznesowy jest sprawdzony i skuteczny. Własna logistyka, siła marki Piotr i Paweł, a i bezpośrednie zderzenie z zachodnią konkurencją, uwiarygodniło osiągnięcie biznesowego celu w postaci maksymalizacji obrotów na metr powierzchni handlowej.
Atrakcyjność stworzonego modelu dostrzegli franczyzobiorcy i dlatego sieć stworzyła kilka wariantów biznesowych umożliwiających rozwój z siecią Piotr i Paweł.

By zostać partnerem biznesowych wytyczone zostały dwie główne ścieżki:

  • dla osób które prowadzą własny sklep i chcą przeprowadzić rebranading,
  • dla osób które nie posiadają sklepu, ale posiadają odpowiednie kwalifikacje.

Poszukujemy bowiem partnerów biznesowych, którzy wyróżniają się umiejętnościami, zdolnościami, są gotowi do podejmowania wyzwań, są wiarygodni, zaangażowani, pełni energii, budzą zaufanie i chcą się rozwijać. Reszta liczy się znacznie mniej.


Z nowym Partnerem dzielimy się naszą wiedzą, doświadczeniem i znajomością rynku, co gwarantuje powodzenie inwestycji. Przeprowadzamy szkolenia, przygotowujemy personel sklepów pod kątem najwyższych standardów obsługi.

Franczyza  to Wolność  a  Wolność  to  ODPOWIEDZIALNOŚĆ.

 

Wypełnij formularz

Nowe zdjęcie